Náušnice

Hledáte ty správné náušnice pro Vaši milou? Nevíte jakou barvu zvolit? Pokud tápete ve výběru náušnic, tak máme pro Vás tip jak vybrat ty správné.

Výběr náušnic souvisí z několika faktory a barevnost je pouze jedním z těchto faktorů. Kromě barevnosti je vhodné při výběru náušnic zvážit i jejich velikost, tvar a styl. Tyto parametry totiž spolu s barvou vytvářejí celkové působení a pokud toto vyzařování ladí s tvarem obličeje a postavy, barevností a stylem nositelky, náušnice perfektně sedí.

Pokud máte rádi zejména kovové náušnice, barva kovu by měla ladit s celkovou barevnou teplotou vaší tváře. Obličeje s převahou teplých pigmentů zazáří v zlatých, měděných, zda mosazných náušnicích, zatímco je-li vaše tvář více chladná, sáhněte raději po stříbře, chirurgické oceli, platinovými či bílém zlatě. Pokud je vaše barevná teplota neutrálnější, nebojte se ani kombinace teplé a chladné barvy kovu.

nausnice

Pokud preferujete barevné kameny, sklo, dřevo, keramiku, textil, nebo kůži, při výběru vhodné barvy náušnic zohledněte barevnost tváře.

Převaha teplých pigmentů si žádá více teplé barvy, převaha chladných zase chladnější. Při výběru barevné teploty náušnic se klidně řiďte stejnými doporučeními jako pro výběr barvy oblečení a hledejte barvy z palety pro váš barevný typ.

Čím zářivější působí vaše tvář, tím hladší, čistší, rovnější a lesklejší povrch náušnic hledejte. Pokud je nejvýraznějším barevným parametrem vaší tváře tmavost, vybírejte z jemně, sametově, zastřené, matně a patinované působících povrchů barev.

Výběr míry tmavosti náušnic není určen pouze barevností, ale i volbou účesu – zda jsou vlasy vypnuté, nebo volně spuštěné lemují tvář. Pokud mají náušnice podobnou tmavost jako vlasy a vlasy jsou rozpuštěné, náušnice v podstatě velmi nevidět. Proto je při rozpuštěných vlasech vhodné volit takovou míru tmavosti náušnic, aby vytvořily potřebný dojem ale nevypadaly přitom křiklavě.

Autor příspěvku: admin