Dámské podprsenky ke kojení

Podprsenky jsou částí dámského prádla, která musí plnit mnoho funkcí, a proto je nutné věnovat výběru podprsenky náležitou pozornost. Nejdůležitější funkcí každé podprsenky je především opora poprsí. Tímto podprsenky mj. ulevují zátěži Vašich zad. Kromě opory dokáží podprsenky Anita navíc zvýraznit krásu Vašeho dekoltu. To vše ale splňují podprsenky pouze v případě, že jsou správně vybrány. V opačném případě, při špatném výběru dámské podprsenky mohou podprsenky naopak značně negativně ovlivnit Váš život. Nejenže špatně zvolené podprsenky ubírají na kráse Vašeho hrudníku, ale především ohrožují Vaše zdraví.


Při volbě příliš velké podprsenky totiž tato podprsenka neposkytuje prsům oporu, a tím trpí Vaše záda. Naopak při volbě malé podprsenky sice tato podprsenka poskytuje oporu vašim prsům, ale současně také tlačí na prsa velkou silou, což není pro Vaše zdraví dobré. Ideální je proto volit přesnou velikost podprsenky.
Aby si každá z Vás mohla vybrat podprsenky potřebných velikostí, nabízíme Vám široký výběr podprsenek různých velikostí od nejmenších až po nadměrné velikosti.

Autor příspěvku: admin