Jak si vybrat sportovní kočárek?

Jak si vybrat sportovní kočárek?

Vaše ratolesti jsou každým dnem vnímavější a už je nebaví jen ležet, chtěli by pozorovat svět už jen v sedě ?! Potřebujete pro ně něco nového, praktické a zároveň pohodlné ?!

Každý má svou představu o tom nejlepším, nejkrásnějším, nejstylovější sporťáku. Častěji procházky nejen ve městě se stávají každodenní činností. Jednoduše třeba přejít na vyšší kočárkový level!
Nejdůležitější je, abyste si definovali, co od kočárku očekáváte a na základě toho si vybrat ten nejlepší.

Ke každému kočárku je samozřejmostí příslušenství, jako například moskytiéra, pláštěnka, madlo, slunečník, vaničku, vajíčko, stupínek pro druhé dítě, tašku, držák na nápoj.

 

Mezi nejlepší sportovní kočárky patří určitě kočárky Tako, které se během pár let staly nejprodávanějšími kočárky na trhu.

Sportovní kočárek Tako je určen pro děti od 6 měsíců, ale pouze v případě, že se dá opěrka zad polohovat téměř do roviny.

Nosnost sportovních kočárků je většinou 15 kg, ale najdou se i kočárky s větší nosností. Dnes už má každý sportovní kočárek zabudované bezpečnostní pásy, bezpečnější jsou 5bodové.
Na kočárku by nemělo chybět ani kvalitní odpružení a zesílený rám pro ztlumení nárazu.

Sportovní kočárky jsou skládací a některé z nich mají přehazovací rukojeť – můžete si nastavit kočárek tak, že budete mít děťátko na očích, nebo naopak, můžete mu dopřát rozhled ve směru jízdy.

kočárek
kočárek

Autor příspěvku: marta